X
 

IQM İle Sağlıklı İşyeri Sertifikasyonu

IQM Belgelendirme İle Sağlıklı İşyeri Sertifikasyonu

Uygunluk Değerlendirme Kuruluşları Derneği (UDDER) ve Sistem Belgelendirme Kuruluşları Derneği (SİSDER) iş birliği ile hazırlanan bu rehberin amacı tüm işletmelerin Covid-19 salgın dönemi içinde faaliyetlerini bu rehberde ki güvenli şartları oluşturarak gerçekleştirdiklerinin yetkili kuruluşlar tarafından değerlendirilmesi ve sertifikalandırılması için dayanak oluşturmaktır.

Uygunluk Değerlendirme Kuruluşları Derneği (UDDER) ve Sistem Belgelendirme Kuruluşları Derneği (SİSDER)  katkıları ve tüm sektör paydaşlarının iş birliğiyle hazırlanan, "Sağlıklı İşyeri Belgelendirme" kapsamında " IQM Uluslararası Belgelendirme Eğitim Ve Gözetim Hizmetleri Limited Şirketi ." ISO 17021 Akreditasyonu ile "Sağlıklı İşyeri Belgesi" vermeye yetkili sertifikasyon kuruluşu olarak İşyerlerinizi Hazırlanan kriterler çerçevesinde uluslararası standartlara göre denetleyecektir.

Hijyen ve sağlık denetimi ve uygunluk değerlendirmesi yapılacak, bunlara ilişkin raporlar düzenlenecek ve başvuruda bulunan tesislere düzenli olarak denetçi gönderip kriterlere uygun hizmet verilip verilmediği denetlenecektir.

Belgeyi alan tesisler Uygunluk Değerlendirme Kuruluşları Derneği (UDDER) web sitesinden de duyurulacaktır. Sağlıklı İşyeri Belgesi logosu, belgeyi alan tesislerinin görünen noktalarına asılacak ve müşteriler belge üzerindeki kare kod sayesinde tesis ile ilgili tüm denetleme bilgilerine ulaşabilecektir. Bu sayede tüm süreç şeffaflık kazanmış olacaktır.

Sağlıklı İşletme Belgelendirme Programı’na katılmak için bize ulaşın: info@iqm.com.tr
Sağlıklı Belgelendirme Hattı 0216 574 22 40 / 0216 574 94 77

FR.01-EK-06 Başvuru Formu.docx