X
 

Hakkımızda

IQM Uluslararası Belgelendirme Eğitim ve Gözetim Hizmetleri Ltd. Şti. Merkezi İstanbul’da olup Türkiye’nin diğer illerinde de  çeşitli sektörlerdeki müşterilerine, yönetim sistemleri konusunda, belgelendirme hizmeti sunmaktadır,


IQM Belgelendirme, Sektörde 10 yıl görev almış şirket ortaklarının yönetiminde, uzman ve deneyimli ekibi ile hizmetlerini sürdürmektedir.

IQM Belgelendirme, hizmetlerini yasaların gerektirdiği standartlar çerçevesinde; günün gereklerine ve müşterinin şartlarına uygun, gerçekçi yöntemlerle sunmaktadır.

IQM Belgelendirme TURKAK tarafından ISO/IEC 17021-1 standardına göre ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi konusunda akredite olmuştur.

Kalite belgelendirmesi alanında çalıştığınız müşterileriniz ve/veya müşteri adaylarınıza belgelendirme, ara/gözetim veya yeniden belgelendirme faaliyetlerinizde daha kaliteli hizmeti; hızlı, sorunsuz, sürdürülebilirlik anlayışıyla ve daha uygun fiyata; maliyetleri düşürerek karlılığın artmasını sağlayıp, daha etkin ve rahat bir pazar adına, sizi çözüm ortağımız olmanız için davet ediyoruz.
 
Güçlerimizi birleştirmek dileğiyle…
IQM Uluslararası Belgelendirme Eğitim ve Gözetim Hizmetleri Ltd. Şti.

 
RÜSTEM KILIÇ 
IQM /International Quality Management
Genel Müdür